Drużyna chłopców z klas IV, V, VI w składzie: Miłosz Morzywołek, Filip Popiela, Patryk Wajda, Kamil Klimczak, Michał Kutek, Mikołaj Stanisz, Hugon Hrabczak, Kacper Pryma, Przemysław Pietrzyk, uczestniczyła 4 października 2024 roku w Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej. Zawody odbywały się w hali sportowej w Łukowicy. Do turnieju zgłoszonych zostało 9 drużyn, reprezentacji wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Łukowica. Drużyna naszej szkoły osiągnęła wielki sukces, kończąc zawody na II miejscu. Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Przyszowej. Podium zawodów uzupełniła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Stroniu, zajmując III miejsce. Gratulujemy drużynie chłopców, dziękujemy za godne reprezentowanie „barw” Szkoły Podstawowej w Świdniku.