30 września 2024 r. odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie czytelnicze klas 0-3. Uczniowie z wielką radością i uroczyście powitali Panią Jesień, która zagościła na spotkaniu jako gość honorowy. Oprócz uczniów byli także zaproszeni goście z grona rodziców oraz pani Dyrektor. Dzieci z klasy 2 przygotowały specjalnie na tą okazję inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt. „Na straganie”. W jesienny nastrój wprowadziły wszystkich także czytane przez uczniów fragmenty wybranych pozycji książkowych. Wszyscy którzy słuchali z uwagą i znali odpowiedzi na zadawane przez czytających pytania zostali obdarowani przez panią Jesień smaczną nagrodą pełną witamin. W ramach spotkania zostały również rozstrzygnięte Klasowe Konkursy Głośnego Czytania, które odbyły się 27 września w klasie 2 i 3.

Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez wychowawców.

Laureatami Klasowego Konkursu Głośnego Czytania pod hasłem „Czytamy z Panią Jesienią” zostali:

Sebastian Basta – I miejsce

Antonina Biskup – II miejsce