30 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swoje programy wyborcze i zaprezentować je swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło chwytliwych postulatów: „dzień bez pytania” czy „większa ilość dyskotek”. Każdy z uczniów i nauczycieli naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwał opiekun samorządu. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy VI Michał Kutek, który pokonał swoich konkurentów, zdobywając 62 głosy. Gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.

Uczniowie, którzy również weszli w skład samorządu szkolnego miały następującą ilość głosów:

Franciszek Stanisz (kl. VIII) - 57 głosów

Magdalena Krok (kl. VIII) -- 50 głosów